Відбулася колегія Служби

Дата: 28.09.2017 Переглядів: 262

28 вересня відбулося засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Участь у засіданні взяли: члени колегії, начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО Мінсоцполітики Тарасова О. С., директори центрів соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери управління Служби.

Засідання вів перший заступник Голови Служби Ігор Мальцев. Він оголосив порядок денний і запросив виступаючих поінформувати членів колегії про реалізацію окремих питань діяльності державного органу у 1-му півріччі 2017 року.

Були заслухані питання про стан виконання антикорупційного законодавства в  державному органі, про реалізацію  мети та основних напрямів діяльності центрів соціально-психологічної реабілітації населення, про роботу сектору внутрішнього аудиту.

Члени колегії  обговорили результати доповідей і визнали в цілому задовільною роботу з питань, що розглядались. Зокрема, було відмічена цілеспрямована діяльність ЦСПР, їх потужний досвід у роботі з різними категоріями населення, визнання місцевою громадою позитивного впливу діяльності центрів.

Резюмуючи виступи колег, Ігор Мальцев підкреслив важливість чіткого виконання норм законодавства, виказав впевненість в удосконаленні різних аспектів роботи з отримувачами  послуг ЦСПР.

Після закінчення засідання керівники структурних підрозділів центрального апарату поспілкувалися з представниками центрів, роз’яснили проблемні питання, що виникають в ході роботи, надали консультації та вислухали пропозиції.