Засідання колегії Служби: головне завдання – піклування про всіх ветеранів

Дата: 25.12.2015 Переглядів: 270

24.12.2015, відбулося позачергове засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Засідання проходило у приміщенні Київського міського будинку ветеранів (м. Київ, вул.Бастіонна, 11)

В залі були присутні члени колегії Служби, а також керівники структурних підрозділів апарату Служби, директори центрів соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери управління Служби, представники територіальних органів Служби.

Фото0868Засідання відкрив Голова Служби Артур Дерев’янко, який стисло висвітлив стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, оголосив порядок денний та надав слово Першому заступнику Міністра соціальної політики України Василю Шевченку.

Фото0863Василь Шевченко розказав про нелегкий шлях, який пройшла Служба разом з Міністерством, висвітлив проблемні питання, окреслив шляхи розвитку соціальної сфери у наступному році.

Керівники структурних підрозділів доповіли про питання, які вирішувала Служба у 2015 році, а також поставили завдання на рік наступний. Перш за все, потрібно удосконалити нормативно-правову базу для реалізації бюджетних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції, розпорядником коштів яких є Служба. Пропозиції щодо удосконалення роботи та використання нових можливостей були надані також з питань забезпечення взаємодії Служби із засобами масової інформації, розвитку меморіальної роботи, співпраці з громадськими та волонтерськими організаціями.

Наприкінці засідання Голова Служби підбив підсумки колегії, члени колегії підтримали проект рішення.

На слідуючий день, 25 грудня, в приміщенні Служби відбулися робочі зустрічі з представниками територіальних органів, з якими нагальні питання обговорили керівники структурних підрозділів Служби.

IMG_20151225_110723349