Нова Стратегія поліпшить комунікацію Угоди про асоціацію Україна – ЄС

Дата: 26.10.2017 Переглядів: 64

Кабінет Міністрів України розробив і затвердив нову Стратегію комунікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Нові стратегічні підходи до комунікації покликані в першу чергу покращити висвітлення прогресу виконання Угоди зокрема, та процесу євроінтеграції загалом. Про це заявила Віце-премʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе під час засідання Уряду 25 жовтня.

«Разом із початком повноцінної роботи по виконанню Угоди ми маємо завдання цілісно комунікувати наш прогрес у її виконанні», – відзначила вона.

Основа нової Стратегії комунікування Угоди, затверджена сьогоднішнім рішенням Уряду, як відзначила Віце-премʼєр, була розроблена незалежним українським експертним середовищем, а потім доопрацьована відповідними органами виконавчої влади.

«Це конкретний результат нашої взаємодії з громадянським суспільством. Ця стратегія відповідає усім необхідним стандартам, що дозволить нам більш ефективно реалізовувати важливу функцію роз’яснення європейської інтеграції», – наголосила Віце-премʼєр-міністр.

Про важливий комунікаційний напрямок Уряду інформує Урядовий портал.

Служба Віце-прем’єр-міністра також повідомляє, що Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 25 жовтня затвердив План заходів з виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Ухвалення документа разом з чіткою стратегією контролю реалізації його положень дозволить прискорити ефективне виконання Угоди про асоціацію. Про це під час сьогоднішнього засідання Кабінету Міністрів повідомила Віце-премʼєр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Презентуючи План, вона зазначила, що сьогоднішні євроінтеграційні рішення Кабміну – надважливі, і Уряд вперше визначив євроінтеграцію невідʼємною частиною стратегічного планування та формування політики кожного міністерства. Віце-прем’єр-міністр наголосила, що разом із затвердженням Плану заходів затверджується і процедура моніторингу та контролю виконання Угоди про асоціацію. Так, віднині на відповідному засіданні Урядового комітету щокварталу розглядатимуться прогрес виконання Угоди і доцільність оновлення завдань у зв’язку з ухваленням рішень органами Асоціації. Результатом такого моніторингу мають стати рішення як щодо зняття з порядку денного виконаних завдань, так і щодо невідкладних заходів згідно з пріоритетами. Також комітет встановлюватиме чіткі терміни їх виконання.

Детальніше – на сайті “Урядового порталу”.