Toп новини

Дата: 05.07.2019 Переглядів: 697

До такого висновку прийшли фахівці Ізраїльської коаліції травми, які наразі перебувають в Україні з робочим візитом, під час якого оглянули державний заклад «Український госпіталь для ветеранів війни «Лісова Поляна», який розташований в Пущі Водиці Київської області.

Дата: 04.07.2019 Переглядів: 263

На цьому наголосила заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда (Гаврилюк) під час наради за участю спеціалістів, психологів, що працюють в громадських об’єднаннях, медиків державних установ та членів Ізраїльської коаліції травми.

Дата: 04.07.2019 Переглядів: 209

Можливості та формати подальшої співпраці з Ізраїльською коаліцією травми обговорили в Міністерстві у справах ветеранів. Під головуванням заступниці Міністра у справах ветеранів Оксани Коляди (Гаврилюк) відбулась нарада за участю представників міністерства, спеціалістів, психологів, що працюють в громадських об’єднаннях, медиків державних установ та членів Ізраїльської коаліції травми, яка працює з населенням, що постраждало від травм.

Дата: 03.07.2019 Переглядів: 105

Міністерство у справах ветеранів підтримує ветеранів у будь-якій діяльності і напрямку, зокрема й ветеранський бізнес. На цьому наголосила заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк. Одяг для тренувань та змагань, кейтеринг, устаткування – все що забезпечує та супроводжує всі етапи «Ігор Нескорених» може бути закупленим у ветеранів-підприємців. Якщо наші ветерани надають послуги, виробляють щось, що необхідно під […]

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 74

«На сьогодні, одним із найважливіших завдань Ради ветеранів є розповсюдження інформації про залучення ветеранів до відбіркових тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених», – наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк у ході засідання Ради ветеранів в Житомирі.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 300

У Військовій академії (м. Одеса) відбулося урочисте відкриття меморіалу «Пам’яті загиблим за Україну» офіцерам-випускникам вишу різних років випуску, які загинули в російсько-українській війні на сході України.

Дата: 18.06.2019 Переглядів: 70

15 червня відбулася зустріч засновниць платформи «Безпека. Жінки. Мир» з представницями громадського об’єднання «Жіночий ветеранський рух» та волонтеркою й авторкою проєкту “Госпітальєри” Яною Зінкевич у приміщенні «Турбота хаб», що знаходиться на території Михайлівського Золотоверхого собору.

Дата: 14.06.2019 Переглядів: 49

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.  Відповідно до документа, учасники мають намір у рамках українського та американського законодавств та за допомогою наявних ресурсів залучатись до пошуку українських ветеранів радянських часів, які брали участь у бойових діях у В’єтнамській війні 1959-1975 рр., або які проходили військову службу у В’єтнамі в 1975-1986 рр.

Дата: 12.06.2019 Переглядів: 68

На цьому наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час презентації платформи «Безпека. Жінки. Мир», що відбулася в приміщенні Укрінформ. Також у заході взяли участь Ірина Геращенко – перший віце-спікер, Іванна Климпуш-Цинцадзе – віце-прем`єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Марія Іонова – виконуюча обов’язки  голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

Дата: 29.05.2019 Переглядів: 160

“Медична реформа для психічного здоров’я ветеранів” – такою була назва й тематика  Національного круглого столу, що відбувся 28 травня у Рівненській облдержадміністрації.  Ключовим питанням, яке обговорювали представники державних органів, експерти, а також представники програм «Building Integrity, Military Career Transition, Psychological Rehabilitation», посольства США в Україні, стало питання психічного здоров’я ветеранів, їх родин та сімей загиблих.