Алея дерев учасників АТО

Дата: 02.11.2016 Переглядів: 86

alea-derev-2Нещодавно, 22 жовтня 2016 року, учасники АТО влаштували акцію «Посади своє дерево». Більш ніж 33 саджанці було посаджено у Коростенському районі захисниками України, їх дітьми та дружинами загиблих героїв.

Алею дубів, беріз та чорних горобин воїни посадили на довгу пам’ять та надалі планують приїжджати на це місце зі своїми рідними, дітьми та онуками.

Настоятель Свято-Вознесенської православної церкви м. Коростень протоієрей Леонід освятив всі саджанці. Прочитав молитву за тих, хто не повернувся додому та помолився за живих героїв.

Разом з військовими участь у заході взяли і представники Центру соціально-психологічної реабілітації м. Коростень,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

vackevic-ato-2А 30 жовтня у ЦСПР м. Коростень відбулася досить насичена інформацією зустріч учасників АТО групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», соціального педагога ЦСПР Вікторії Обиход  з  Васькевичем М. Г., заступником головного лікаря з амбулаторно – поліклінічної роботи Коростенської міської лікарні.

Микола Григорович розповів про існуючі та діючі програми для учасників АТО,  забезпечення безкоштовним лікуванням, лікарськими засобами та позачерговим проходженням огляду у будь-якого з лікарів.

Він відповів на питання учасників АТО, яких більш за все цікавила можливість  безоплатного протезування зубів та санаторно-курортне лікування.

Подібні зустрічі учасників АТО з представниками Міської ради,  Центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, з представниками Центру вторинної безоплатної правової допомоги, Міської лікарні у Центрі соціально-психологічної реабілітації проходять регулярно під керівництвом соціального педагога Вікторії Обиход.

Передає фахівець зі звязків з громадськістю та пресою Центру Любов Паламарчук