АНОНС. ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Дата: 23.12.2014 Переглядів: 103

У вівторок, 23 грудня 2014 року, в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбудеться IV Всеукраїнський форум ветеранів. У Форумі братимуть участь ветерани, учасники антитерористичної операції та представники виконавчої влади.

На заході розглядатимуться проблемні питання ветеранів, учасників антитерористичної операції, їх громадських об’єднань та шляхи їх вирішення. Серед запропонованих тем: стан соціального захисту, стан медичного та санітарно-курортного забезпечення, стан пенсійного забезпечення, про необхідність прийняття Закону України «Про воєнно-меморіальну роботу в України», про підготовку проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про громадські об’єднання», а також про реорганізацію Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Міністерство у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції.

Дати відповіді на запитання та виступити з доповідями з вищевказаної проблематики, запрошуються та очікуються такі українські високопосадовці: Міністр соціальної політики, Міністр юстиції, Міністр охорони здоров’я, Міністр фінансів, Голова пенсійного фонду, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Перший заступник Міністра оборони, Перший заступник Міністра внутрішніх справ, Перший заступник голови Державної прикордонної служби, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та інші.

Ініціатором та організатором Форуму виступає Громадська спілка «Координаційна рада ветеранських громадських об’єднань України». До лав Громадської спілки входить 38 громадських об’єднань ветеранів з всеукраїнським та міжнародним статусами.

Форум проводиться вчетверте, починаючи з 2011 року. Він являється платформою для діалогу з проблемних питань між владою та ветеранами.

Форум розпочинає свою роботу о 09.45, 23 грудня 2014 року, за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 30/1, Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України, приміщення актової зали.

Контактна особа:

Зубков Олександр Володимирович

Тел.: 063-572-70-74

e-mail: palivnik@ukr.net