Toп новини

Дата: 05.07.2019 Переглядів: 668

До такого висновку прийшли фахівці Ізраїльської коаліції травми, які наразі перебувають в Україні з робочим візитом, під час якого оглянули державний заклад «Український госпіталь для ветеранів війни «Лісова Поляна», який розташований в Пущі Водиці Київської області.

Дата: 04.07.2019 Переглядів: 255

На цьому наголосила заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда (Гаврилюк) під час наради за участю спеціалістів, психологів, що працюють в громадських об’єднаннях, медиків державних установ та членів Ізраїльської коаліції травми.

Дата: 04.07.2019 Переглядів: 202

Можливості та формати подальшої співпраці з Ізраїльською коаліцією травми обговорили в Міністерстві у справах ветеранів. Під головуванням заступниці Міністра у справах ветеранів Оксани Коляди (Гаврилюк) відбулась нарада за участю представників міністерства, спеціалістів, психологів, що працюють в громадських об’єднаннях, медиків державних установ та членів Ізраїльської коаліції травми, яка працює з населенням, що постраждало від травм.

Дата: 04.07.2019 Переглядів: 145

В Одесі на муніципальному стадіоні «Спартак» відбулося урочисте відкриття футбольного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті героїчно загиблого в зоні АТО начальника фізичної підготовки і спорту Одеської зенітної ракетної бригади повітряного командування  «Південь» майора Василя Петренко (позивний – “Моцарт”).

Дата: 03.07.2019 Переглядів: 102

Міністерство у справах ветеранів підтримує ветеранів у будь-якій діяльності і напрямку, зокрема й ветеранський бізнес. На цьому наголосила заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк. Одяг для тренувань та змагань, кейтеринг, устаткування – все що забезпечує та супроводжує всі етапи «Ігор Нескорених» може бути закупленим у ветеранів-підприємців. Якщо наші ветерани надають послуги, виробляють щось, що необхідно під […]

Дата: 03.07.2019 Переглядів: 256

Про системний підхід до надання послуг з лікування, реабілітації ветеранів розповіла заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда (Гаврилюк). «Буде кілька підходів до надання допомоги ветеранам: за місцем проживання та в опорних госпіталях. Що стосується надання допомоги за місцем проживання, то тут мова йде про формат «Єдиного вікна» у найближчому до місця реєстрації медичному закладі, […]

Дата: 02.07.2019 Переглядів: 69

Вертаємо своє! Повернення територій, людей, свободи на наші землі, окуповані ворогом – головна тема низки заходів, які відбудуться в країні до 5-ої річниці звільнення українських міст Донбасу. Влітку 2014 року, проводячи операцію з деокупації міст, українська армія звільнила дві третини території Донбасу, яку намагався загарбати ворог. 

Дата: 01.07.2019 Переглядів: 187

Етапи державотворення України вписані золотими літерами в історію українського народу. Одним з таких етапів є відновлення Української Держави, що відбулося у червні 1941 р. у м. Львові. У надскладних геополітичних умовах Другої світової війни українці змогли мобілізувати власний організаційний і політичний ресурс та створили органи державного управління, проте репресії нацистського окупаційного режиму не дали можливість […]

Дата: 27.06.2019 Переглядів: 84

На цьому наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк. «Такий підхід є основним нововведенням і чималим викликом. Наша мета аби кожен, хто отримав поранення, травму, або хворобу внаслідок перебування в районі бойових дій, кожен ветеран чи ветеранка могли прийти на тестування і спробувати себе в шести видах спорту, аби обрати найцікавіший, найбільш відповідний до […]

Дата: 26.06.2019 Переглядів: 26353

Станом на 01.07.2019 за інформацією, що надійшла від відомчих комісій щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, статус учасника бойових дій надано 369 451 особі.