Розпорядження КМУ від 24.10.2014 № 1036-р Про грошове забезпечення

Дата: 23.12.2014 Переглядів: 676

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 24 жовтня 2014 р. № 1036-р
Київ

Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу

1. Виділити 243 332 тис. гривень для грошового забезпечення у жовтні — грудні 2014 р. військовослужбовцям Головного управління розвідки Міністерства оборони, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту та Служби безпеки, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, служби цивільного захисту, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об’єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, в тому числі:

  • Міністерству внутрішніх справ — 89 474,3 тис. гривень;
  • Головному управлінню розвідки Міністерства оборони — 2976,7 тис.;
  • Міністерству інфраструктури (Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту) — 5654,6 тис.;
  • Службі безпеки — 36 840,6 тис.;
  • Адміністрації Державної прикордонної служби — 100 414 тис.;
  • Державній службі з надзвичайних ситуацій — 6097,7 тис.;
  • Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації — 1874,1 тис. гривень.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству внутрішніх справ, Головному управлінню розвідки Міністерства оборони, Міністерству інфраструктури, Службі безпеки, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній службі з надзвичайних ситуацій та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації:

  • затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з виплатою грошового забезпечення, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження;
  • подати до 28 грудня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Прем’єр-міністр України А. Яценюк