Відкриття пам’ятника захисникам України

Дата: 29.08.2016 Переглядів: 322

У місті Подільськ (колишній Котовськ) Одеської області на Алеї Слави відбулося урочисте відкриття пам’ятника Захисникам України учасникам АТО.

Захід розпочалося із виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих героїв, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Відкривали пам’ятник перший заступник міського голови Понепалюк Тетяна Степанівна; начальник Котовського гарнізону, військовий комісар Котовського об’єднаного міського військового комісаріату, учасник АТО підполковник Палатніков Сергій Олександрович; голова громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО «Честь і Слава» Балканов Андрій Байрамович.

На захід були запрошені члени сімей загиблих мешканців міста та району: мати Рожкова Дмитра, батьки Володимира Ісадченка, дружина та діти Віталія Катішова, бойові побратими, представники Сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,представники громадськості.

Також у відповідності до розпорядження міського голови ряд учасників АТО та волонтерів за активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, принципову громадянську позицію та високий професіоналізм були відзначені та нагороджені почесними грамотами і цінними подарунками.