Атовці вітають своїх побратимів з Бурштина

Дата: 28.11.2016 Переглядів: 160

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції Володимир Веркалець привітав з річницею створення побратимів, які об’єдналися у громадську організацію «Бурштинське міське об’єднання воїнів АТО».

Рівно рік тому була офіційно утворена ця спілка учасників АТО у м. Бурштин.

prezydiyaЗ цієї нагоди, 27 листопада в Будинку культури імені Т. Шевченка відбулося засідання координаційої ради організації.

Під час заходу було розглянуто низку питань, серед яких звіт голови організації Віталія Вільчика, отримання довідок на  медичне забезпечення учасників АТО та інші.

 Голова ГО прозвітував про виконану роботу за період створення організації та подякував присутнім за тісну співпрацю. Під час заходу слово мали міський голова Роксолана Джура, начальник відділу соціального захитсу населення Світлана Коцур, лікар-невролог Наталія Сачинська.

Завітали на засідання ради й гості з Івано-Франківська та районів.  Виконуючий обов’язки директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Віталій Яворський,  представник Служби Володимир Веркалець, військовий комісар Констянтин Яковлєв пообіцяли й надалі співпрацювати з місцевими учасниками АТО. Вони подякували учасникам АТО за те, що вони мужньо стали на захист рідної держави.

До присутніх також звернулися депутати міської ради Леонора Івасюк та Ірина Мазур, а Ігор Карвацький подарував книгу “Декалог українського націоналіста”, вручивши її Василю Скальському –  одному з найстарших учасників АТО.

На завершення координаційної ради було вирішено не змінювати голову міської організації учасників АТО, а залишити на посаді Віталія Вільчика, адже колеги задоволені його роботою.

Фото “Бурштин NEWS”