Благородна місія миротворців на землі

Дата: 28.05.2015 Переглядів: 242

IMG_0065(1)28 травня цього року, напередодні Міжнародного Дня миротворців ООН з метою вшанування представників цієї когорти ветеранів, в конференц-залі Київського міського палацу ветеранів активісти Київської регіональної організації миротворців, очолюваної генерал-майором у відставці Поповичем В. В., спільно з Всеукраїнською спілкою ветеранів війни провели засідання круглого столу під назвою “Зустріч бойових друзів”. У заході взяли участь представники громадських організацій миротворців, Міністерства оборони України, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, учасники локальних воєнних конфліктів в зарубіжних державах, учасники АТО.

Відкрив засідання круглого столу голова Всеукраїнської спілки ветеранів війни генерал-полковник у відставці Володимир Воронцов. Він щиро привітав учасників зібрання з Днем миротворців та передав слово доповідачу генерал-майору у відставці Поповичу В. В.

IMG_0067(1)

В ході обговорення доповіді з актуальної сьогодні теми зацікавлено виступили понад десять учасників заходу. Всі вони представляли свої громадські організації і висловлювали свою точку зору на актуальні питання щодо миротворчої діяльності України в останні десятиліття, постійних пошуків світової спільноти шляхів творення миру та запобігання війнам.

Під час круглого столу відбувся обмін різною інформацією, обговорювалися важливі питання миротворчого ветеранського руху в Україні та на міжнародному рівні, зокрема, в аспекті подій, що розгорілися на Донбасі, висловлювалися слушні пропозиції щодо шляхів вирішення багатьох проблемних питань тощо.

Безпосередньо в Міжнародний день миротворців ООН, 29 травня, ветерани-миротворці візьмуть участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку українським миротворцям у Наводницькому парку столиці, що біля мосту Патона.