День головного лікаря

Дата: 23.12.2016 Переглядів: 78

 

В санаторії “Курорт Березівські мінеральні води”   21 грудня 2016 року відбувся «День головного лікаря» Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

В засіданні взяли участь близько 80 осіб, у тому числі, керівники, головні спеціалісти Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради, представники громадських та волонтерських організацій, які опікуються питаннями допомоги учасникам АТО, керівники науково-дослідних установ НАМН України, керівники закладів охорони здоров’я м. Харкова та Харківської області, представник ФСС з ТВП.

На нараді розглядались питання організації та проведення медико-психологічної реабілітації учасників АТО в санаторно-курортних умовах, у тому числі:

– надання медичної допомоги учасникам АТО закладами охорони здоров’я;

– психологічний супровід учасників АТО на етапах реабілітації;

– важливість проблеми реабілітації учасників АТО для найскорішої адаптації до мирного життя.

Обговорювались питання щодо якості надання медико-психологічної допомоги учасникам АТО під час відновлювального лікування в санаторно-курортних закладах, укомплектованість штату лікарями психологами.

На заході виступив заступник начальника Східного регіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрій Корсунов.