«Джура» виховує патріотів

Дата: 28.04.2017 Переглядів: 240

27 квітня 2017 в м. Тернопіль пройшло урочисте закриття міського етапу Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Керівництво міста висловило щиру подяку всім, хто взяв активну участь та побажали успіху на наступних обласних змаганнях.

 

 

Участь у заході взяв представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Тернопільській області Микола Казюк.

Нагадаємо, що військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впроваджується у навчальні заклади України з 2003 року. Ця робота проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Радою козацьких отаманів України та МБУ «Центр Національного Відродження» при сприянні Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, а також Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України. За підсумками роботи на цей час гра «Сокіл» («Джура») зарекомендувала себе як найбільш вдала форма позашкільної роботи з виховання молоді.