Іванківський ЦСПР: даруємо добро

Дата: 30.01.2019 Переглядів: 53

Ось і закінчилися новорічні свята, а разом із ними й акція Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, під назвою «Добро на Різдво».

Акція проводилася за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща та громадського об’єднання «Товариства Лева», з якими ЦСПР співпрацює вже не один рік. Фахівці центру неодноразово брали участь у навчальних тренінгах, підвищували свій рівень професіоналізму, а потім застосовували на практиці здобуті знання.

У цьому році завдяки польським друзям та завзяттю фахівців ЦСПР у рамках благодійної акції «Добро на Різдво» 200 подарункових пакунків з харчовими продуктами та побутовою хімією, призначених для внутрішньо переміщених осіб, знайшли своїх власників.

Люди, які раніше мешкали на сході України, були приємно здивовані й вдячні за увагу і матеріальну підтримку. Всі вони дуже різні, у кожного свої побутові та психологічні проблеми й труднощі, складні долі. Вони ділилися і бідами, і печалями, і спогадами про рідну землю. Але всіх поєднувало одне – це віра й надія на повернення додому.