Круглий стіл присвячений 40-річчю звільнення Південного В’єтнаму

Дата: 21.04.2015 Переглядів: 183

17 квітня 2015 року, Об’єднаною радою ветеранів війни у В’єтнамі Всеукраїнською Спілкою ветеранів війни проведено круглий стіл, присвячений 40-річчю звільнення Південного В’єтнаму, остаточної перемоги в’єтнамського народу та об’єднання країни. У заході взяли участь керівництво Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, представники Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам, В’єтнамського земляцтва, ветерани В’єтнамської Народної Армії, керівництва Товариства Україна-В’єтнам та 28 ветеранів війни у В’єтнамі з дванадцяти областей України.

На початку засідання зі змістовною доповіддю виступив Голова об’єднаної ради ветеранів в’єтнамської війни Юрій Кисліцин. Після дискусії він поінформував учасників заходу про поточну діяльність ветеранської спільноти. Зокрема відзначив, що за вісім років існування Ради вдалося налагодити змістовну роботу з об’єднання зусиль ветеранів-“в’єтнамців” в різних областях, налагодження контактів та співпраці з Посольством В’єтнаму.

Після офіційної частини та концерту в’єтнамських виконавців у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбулися урочисті заходи.