Круглий стіл з питань медобслуговування та оздоровлення

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 107

20 квітня 2017 р. у Соціально-психологічному центрі м. Славутич, що знаходиться у сфері управління Служби, відбувся круглий стіл за участю членів ГО “Славутицьке об’єднання ветеранів війни та учасників АТО”, членів сімей учасників АТО, представників Славутицької медико-санітарної частини № 5 (СМСЧ №5), управління соціального захисту населення Славутицької міської ради (УСЗН), волонтерів міста та фахівців Соціально-психологічного центру м. Славутич.

На порядку денному були питання щодо переліку безкоштовних послуг   у СМСЧ № 5 та змін у процедурі укладання договорів на санаторно-курортне лікування для учасників АТО.

Представник СМСЧ № 5 доповів про складну ситуацію, яка склалася в місті на даний час з відсутністю фінансування для забезпечення учасників АТО лікарськими засобами за рецептами лікарів та певними безкоштовними медичними послугами, але медичний огляд для учасників АТО є безоплатним.

Представник УСЗН розповіла про нову процедуру в оздоровленні учасників АТО, а саме укладання трьохсторонньої угоди між учасником АТО, УСЗН та санаторієм.

За результатами засідання було вирішено скласти резолюцію з метою покращення медичного обслуговування учасників АТО в м. Славутичі.

УСЗН була надана пропозиція підготувати список санаторних закладів для учасників АТО з вичерпним переліком медичних послуг та умов перебування в них.