“Люди і кораблі” у постійному пошуку

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 210

Наприкінці листопада цього року завершився вже VI Міжнародний київський кінофестиваль “Люди і кораблі”, який тривав п’ять днів.

Після конкурсного перегляду робіт кінофестивалю, журі визначилося з переможцями, серед яких були і українські стрічки. З більш докладною інформацією про перебіг кінофестивалю та його переможців можна ознайомитися на веб-сайті http://kievseafest.com.

1417259260_f6

Офіційне закриття київського кінофестивалю “Люди і кораблі” пройшло в Київському міському Палаці ветеранів 23 листопада. Вже традиційно його гостями були курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Важливо додати, що в рамках проведення кінофестивалю його учасники побували в Харкові, де взяли участь у відзначенні 100-річчя від дня народження відомого офіцера-підводника часів Великої Вітчизняної війни Героя Радянського Союзу І. І. Фісановича та конференції, присвяченій цій визначній особистості. Для представників кінофестивалю “Люди і кораблі” було проведено спеціальну екскурсію в Харківський музей Голокосту.