МАРШРУТАМИ БЛАГОДІЙНОГО МАРАФОНУ: до бійців АТО, що перебувають на лікуванні

Дата: 30.12.2015 Переглядів: 194

Мед українського різнотрав’я, яблука з домашнього саду, випічка, зроблена власними руками, та різноманітні солодощі підготував колектив Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації, аби привітати з Новорічно-Різдвяними святами та побажати одужання учасникам АТО, які лікуються у Київській обласній психоневрологічній лікарні №2.

Вже з початку осені Бородянський Центр СПР налагодив співпрацю з відділенням реабілітації ветеранів цієї лікарні, де долають наслідки порушень нервової системи воїни після участі у найскладніших епізодах війни на сході України. Фахівці від неврології та психіатрії, якими славиться цей медичний заклад, що розмістився у мальовничому передмісті курорту Ворзель, мобілізують усі зусилля, щоб повернути хлопцям здоров’я і впевненість у собі. Адже після поранень та контузій комусь із них несила навіть володіти звичайною ручкою, а комусь доводиться заново вчитися вправно говорити.

Тому медики дуже раді допомозі колег психологів і соціальних педагогів, оскільки своїми методами фахівці Бородянського центру також сприяють реабілітації особливих пацієнтів, їх соціально-психологічній адаптації до нових обставин життя та остаточному «поверненню з війни».

Святковий візит представниць Центру СПР із зворушливими родинними гостинцями  однозначно поліпшив настрій воїнам. Вони просили передати свою вдячність усім, хто про них не забув у ці передсвяткові дні.

На добру згадку про Новорічно-Різдвяний марафон милосердя бійцям залишаться листівочки з теплими побажаннями, що їх виготовили особисто для них діти із сімей учасників АТО та вимушених переселенців – учасники реабілітаційної студії арт-терапевтичних методик Бородянського Центру СПР.