«Мінветеранів здійснюватиме моніторинг якості надання медичних послуг для учасників бойових дій»

Дата: 13.06.2019 Переглядів: 29

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час обговорення питань медичного забезпечення та реабілітації учасників бойових дій спільно з керівниками обласних госпіталів ветеранів війни та за участі  МОЗ. Захід був ініційований Міністерством у справах ветеранів.

«Наша мета полягає в створені ефективної системи надання медичних послуг для ветеранів. Зокрема, ми запропонували до обговорення формат, коли п`ять опорних шпиталів у тісній співпраці з медичними вищими навчальними закладами, що дозволить поєднати науку та практику, надаватимуть комплексне медичне забезпечення ветеранам»,  – зазначила Ірина Фріз та додала, що Мінветеранів також співпрацюватиме з обласними центрами з реабілітації, що працюють за комплексними програмами.

«Ми підтримуємо тезу Уляни Супрун щодо формування єдиного медичного простору, в якому «гроші йдуть за пацієнтом», в нашому випадку – за ветераном. Тобто додатковий пакет послуг для ветерана буде сплачувати Мінветеранів, але там, де ветеран хоче отримати лікування», – повідомила Ірина Фріз та наголосила, що Міністерство у справах ветеранів  здійснюватиме моніторинг якості надання медичних послуг для учасників бойових дій.

Інформує Мінветеранів