Морська слава держави

Дата: 24.06.2016 Переглядів: 73

16-20 червня 2016 р. у с. Забір’я Київської області відбувся Чемпіонат України з судномодельного спорту в класі моделей «FSR» «Україна і підводний флот». У ньому взяли участь команди з десяти регіонів України і, вперше, команда з Білорусії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У напруженій боротьбі команда м. Києва завоювала перше місце, команда Дніпропетровської області – друге, і команда Вінницькій області – третє місце.

Вже стало традиційним участь всеукраїнської громадської організації  “Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників” у подібних заходах . Асоціація підводників є одним з партнерів Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у сфері розвитку громадянського суспільства.

18 червня в ході Чемпіонату, проведені Всеукраїнські патріотичні суспільно-наукові історичні читання з циклу «Морська слава держави» «Україна і підводний флот».

Тема викликала великий інтерес і жваву дискусію серед спортсменів .У проведенні читань були використані архівні фото та відеоматеріали пересувного Музею бойової слави Асоціації .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дипломами ВАВП нагороджені: А. Карпов – майстер спорту міжнародного класу з міста Харкова «Вірність традиціям ВМФ», А. Шевцов – майстер спорту з Макіївки «Швидкістю пронизуючи час» і команда Білорусії  «Мріям назустріч» .Вперше дипломом Асоціації нагороджені іноземні спортсмени, що на думку організаторів Чемпіонату послужило зміцненню міжнародного співробітництва наших країн.

Змагання, на думку учасників і глядачів, проведені на найвищому технічному та організаційному рівні .