На Херсонщині відзначили День українського добровольця

Дата: 20.03.2017 Переглядів: 76

14 березня – особливий день – День українського добровольця. Саме в цей день, три роки тому сотні майданівців сформували Перший добровольчий батальйон Національної гвардії та рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України заради майбутнього країни.

Добровольці, які поклали свої долі та життя за незалежність держави, є прикладом, на якому будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

У цей день, в Херсонському музичному училищі відбувся урочистий захід «З Україною в серці живу», на якому були присутні військовослужбовці, керівництво області та міста, культурні та громадські діячі, жителі міста. Серед присутніх – головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Юрій Любченко.

Вшановуючи тих, хто за покликом серця став на захист України в найскрутніший для неї час, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зауважив, що українські добровольці – це взірець патріотизму, любові до України, небайдужості до її долі, незламності духу та активної життєвої позиції.

«Добровольці три роки тому стримали перший удар агресії та не пустили ворога вглиб України. І цим дали можливість розгорнути боєздатні військові підрозділи. На добровольців повинні рівнятися усі захисники нашої Вітчизни, громадяни та особливо молодь», – наголосив очільник області та підкреслив, що завжди пам’ятатимуть про їх подвиг, героїзм і мужність.

Традиційно вшанували пам’ять загиблих героїв – учасників АТО хвилиною мовчання. Почесне право покласти квіти до меморіалу «Слава Україні» надалося курсантам Мореходного училища рибної промисловості.

Урочистий захід супроводжувався музичними, поетичними та хореографічними концертними номерами.