На Івано-Франківщині ветерани презентували власні проекти

Дата: 27.10.2018 Переглядів: 67

27 жовтня у м. Яремче відбувся Всеукраїнський форум ветеранів АТО «Проекти та ініціативи», організований Івано-Франківською обласною асоціацією учасників та ветеранів АТО.

Презентувати власні проекти та ініціативи щодо соціального та правового забезпечення учасників антитерористичної операції прибули десятки представників громадських і волонтерських організацій ветеранів АТО із 21 регіону України. Участь у заході взяли також представники обласної та місцевої влади, міністерств   та відомств.

Володимир Веркалець,  представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області під час виступу перед учасниками форуму наголосив, що Служба цінує співпрацю з громадськими організаціями ветеранів війни та готова сприяти в реалізації тих проектів, які вже успішно працюють на місцевому рівні.

Учасники форуму мали можливість ознайомитися із реалізованими проектами, обмінятися думками щодо взаємовигідної співпраці у вирішенні проблемних питань ветеранів бойових дій.