На Прикарпатті обговорили питання евакуації тіл загиблих учасників АТО до місць поховання

Дата: 25.05.2016 Переглядів: 140

24 травня в облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» з питань пошуку, евакуації та належного поховання тіл бійців, загиблих у районі проведення антитерористичної операції.

Ів-Фр.круглий стіл 24.05 (1)Участь у дискусії взяли заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, завідувач сектору в Івано-Франківській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Мирослав Кріль, представники Збройних Сил України та волонтери.

Ів-Фр.круглий стіл 24.05 (2)Захід відбувся за ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України з метою інформування представників органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та зацікавлених осіб з питань, винесених на обговорення, а також налагодження взаємодії, вироблення спільного алгоритму дій та обговорення проблемних питань.

Ів-Фр.круглий стіл 24.05 (3)Начальник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексій Ноздрачов розповів про специфіку їхньої роботи у даному напрямку та наголосив на тому, що Збройні Сили набули спроможності транспортувати тіла загиблих бійців АТО до місця їх поховання.

Принагідно зазначимо, що впровадження системи цивільно-військового співробітництва в межах загальної структури Збройних Сил України та районі проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях відповідно до стандартів НАТО розпочалося минулого року.