Назустріч 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 216

У Міністерстві соціальної політики 20 жовтня 2014 року відбулась нарада з представниками всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів щодо обговорення питань відзначення 70-річниці визволення України від фашистських загарбників, нагородження ветеранів війни в Афганістані пам’ятною медаллю “25 років виведення військ з Афганістану”, надання уніфікованої довідки членам сімей осіб, загиблих під час участі у антитерористичній операції та інші питання.

Головувала на нараді Міністр соціальної політики Л. Денісова. У нараді взяли участь Голова Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО Артур Дерев’янко та керівники 29 громадських об’єднань ветеранів.
Під час наради також обговорено низку питань щодо вшанування пам’яті героїв України. Зокрема, розглядались пропозиції ветеранських організацій щодо проведення урочистих заходів з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та необхідність залучення молодого покоління до відзначення та вшанування пам’яті загиблих під час визволення України. Як зазначили лідери ветеранських організацій це сприятиме вихованню військово-патріотичного духу серед молоді.

За результатами наради прийнято спільне рішення щодо проведення 28 жовтня ц.р. урочистостей з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України.

На нараді також було узгоджено питання щодо затвердження уніфікованої довідки, для встановлення статусу родинам загиблих осіб у зоні АТО та направлення її на затвердження до Міноборони.

Дивиться посилання:

https://www.facebook.com/pages/відзначення 70-річниці визволення України