Одеса святкує, вшановує захисників та ставить рекорди

Дата: 26.08.2016 Переглядів: 121

Учасники ветеранських організацій АТО, представники Сектору в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Центру допомоги учасникам АТО спільно прийняли участь у церемонії покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та безпосередню долучились до проведення Всеукраїнської акції до 25-річчя Незалежності України, яка відбулася на театральній площі біля Одеського Національного Академічного театру опери та балету, де переглянули пряму трансляцію виступу Президента України Петра Порошенка, та в момент підняття Державного Прапору України на Майдані Незалежності заспівали Державний Гімн та схилили голови у «загальнонаціональній хвилині мовчання».

после_награждения

Продовжилася акція урочистим нагородженням головою Одеської ОДА Саакашвілі М.Н. державними нагородами учасників АТО, ветеранів другої світової війни та інших видатних представників громадськості міста і області.

В подальшому долучилися до зустрічі команди велосипедистів у складі ветеранів АТО та волонтерів, які проїхали шляхами 16 країн Європи більше 10 000 км за 100 днів в рамках благодійного велопробігу «Українці в Європі» та надали їм допомогу в технічному забезпеченні проведення прес-конференції для представників ЗМІ.

По завершенні цих заходів доєдналися до участі у встановленні рекорду Вишиванкового ланцюгу єднання, який відбувся на Потьомкінських сходах (офіційно зареєструвались 3351 особа, номер 1 символічно зберігається за пам’ятником Дюку).встреча_велосипедистоворен_Б.Хмел_н._Пинчук_И.П.