Пам’яті Миколи Бурякова

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 112

11 грудня 2014 року, на 83-му році, пішов з життя перший заступник Голови Ради Організації ветеранів України Микола Семенович Буряков. Все його життя – яскравий приклад сумлінного служіння Батьківщині.

Народився М. С. Буряков 15 жовтня 1932 року у с. Воробйовка, Асіновського району Томської області (РФ). 35 років прослужив у лавах Радянської армії, полковник у відставці, учасник бойових дій.

З 1971 по 1972 рік виконував інтернаціональний обов’язок у Демократичній Республіці В’єтнам. З 1986 по 2000 роки, після звільнення з військової служби в запас, знайшов себе і в цивільному житті, працював у Київському виробничому об’єднанні “Веда”.

На громадській ветеранській роботі з 2001 року. Був відповідальним секретарем Комітету Міжнародної української спілки учасників війни, з 2004 по 2007 роки працював відповідальним секретарем Ради Організації ветеранів України, відтак заступником голови Ради – головою Комітету військової служби. З 2008 року був обраний першим заступником Голови Ради Організації ветеранів України.

За заслуги перед Батьківщиною нагороджений орденами “Червоної зірки”, “Трудового Червоного Прапору”, “За заслуги III ступеня”, орденом ДРВ “Подвигу III ступеня”, багатьма медалями. Лауреат премії Ради Міністрів СРСР, нагороджений Подякою Прем’єр-міністра України та Голови Київської міської державної адміністрації, Почесною грамотою Жовтневої районної державної адміністрації у м. Києві.

Микола Семенович багато зробив для розвитку ветеранського руху в України, соціального та правового захисту ветеранів, досягнення миру та злагоди у суспільстві, брав активну участь у патріотичному вихованні молоді. Де б не працював, він завжди користувавсязаслуженим авторитетом серед ветеранів і представників влади.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Рада Організації ветеранів України і Всеукраїнської спілки учасників війни висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто знав його, жив і працював разом з ним.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Рада Організації ветеранів України

Всеукраїнська спілка учасників війни