Підсумки проведеної науково-практичної конференції

Дата: 26.08.2016 Переглядів: 130

Українською асоціацією ветеранів-співробітників спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю “К” Служби безпеки України у відповідності до плану роботи на 2016 рік 19 серпня проведено науково-практичну конференцію присвячену 25 річниці незалежності України.

В роботі конференції прийняли участь члени Правління, ревізійної комісії, активісти, голови обласних осередків Асоціації, керівники Служби безпеки України, Головного управління “К” та Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області, народні депутати України, почесні члени громадської організації – керівники державних та комерційних структур.

Учасники зібрання у своїх виступах наголошували на епохальному значенні проголошення Акту про незалежність України, зазначали зростаюче прагнення народу до всеукраїнської єдності.

Гостро звучали також проблеми соціального захисту ветеранів та пенсіонерів, висловлювались пропозиції щодо удосконалення їх пенсійного забезпечення, лікування, санаторно-курортного оздоровлення.

Була приділена увага заходам економічного і більш раціонального використання державних коштів, що виділяються на підтримку громадських об’єднань та відпрацюванні відповідних пропозицій.

Кращим активістам громадського руху вручені нагороди Асоціації.