Поранених учасників АТО відвідують працівники Служби

Дата: 07.04.2017 Переглядів: 165

Співробітники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції регулярно зустрічаються з воїнами АТО, які лежать з пораненнями у військових госпіталях.

Так, 6 квітня завідувач сектору Служби у Київській області Сергій Стороженко  та головний спеціаліст Микола Перебойчук з метою вирішення питань соціального захисту поранених учасників антитерористичної операції, здійснення їх супроводу під час лікування, протезування у робочому порядку провідали поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», що знаходиться у  м. Київ, вул. Госпітальна,18.

У травматологічному відділенні Госпіталю, де побували фахівці державного органу,   пораненим  бійцям роз’яснено права і пільги, гарантовані державою, а більш всього ветеранів цікавили питання отримання житла, земельних ділянок, одноразової грошової допомоги. Хлопці отримали інформаційні брошури “Пам’ятка ветеранам АТО”.