«Потяг Єднання України «Труханівська Січ» прибув до Славутича

Дата: 24.03.2017 Переглядів: 102

22 березня Потяг Єднання прибув до Славутича. Серед гостей були волонтери, активна молодь, курсанти військового коледжу, громадські діячі, учасники АТО та небайдужі мешканці різних областей країни.

Спеціалісти Соціально-психологічного центру м. Славутич, що знаходиться у сфері управління Служби, також долучились до участі у всеукраїнській акції. Для учасників були проведені екскурсії по місту. Вони були вражені великою кількістю закладів для дітей та молоді. Також гості відзначили, що місто дуже  гарне, компактне, спокійне та чисте.

Курсанти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою завітали до Соціально-психологічного центру. Директор Віктор Одиниця  поспілкувався з ними та познайомив із специфікою роботи закладу.

Окрім того, протягом дня в Центрі перебували волонтери з міста Миколаєва та отаман Потягу Микола Бондар. Вони спілкувались зі славутицькими волонтерами, ділились досвідом та згадували цікаві моменти з поїздок в зону АТО.

Фінальним акордом для всіх учасників акції  став святковий концерт.

Вірогідно, місто Славутич залишить по собі яскраві враження та позитивні емоції.

Нагадаємо, що Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності. Мета заходу – сприяти взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризації національної культури.