Практичний семінар “Взаємні очікування. Відверта розмова”

Дата: 21.10.2015 Переглядів: 227

12 жовтня 2015 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка) відбувся практичний семінар, присвячений Дню захисника України «Взаємні очікування. Відверта розмова». У центрі уваги на цьому заході були учасники антитерористичної операції.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У семінарі від Служби приймав участь головний спеціаліст відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Сергій Войчук. Також були представники соціальних служб, фахівець із зв’язків з громадськістю Боярської міської ради, начальник військово-облікового столу та учасників антитерористичної операції.

В цікавій формі, з використанням тренінгових методик, відбулося виявлення запиту різних соціальних груп стосовно одна одної. Свої очікування щодо оптимізації процесу реадаптації до мирного життя та соціалізації наших воїнів формулювали наступні групи: «Влада», «Соціальні служби», «Учасники АТО» та «Громада».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Не обійшлося без дискусій і досить емоційних обговорень, але наприкінці заходу всі дійшли висновку, що такі зустрічі вкрай потрібні хоча б раз у квартал. Важливо також, щоб напрацювання учасників семінару не залишилися марними. Найближчим часом взаємні очікування різних соціальних груп будуть проаналізовані та оприлюднені.