Працівники Мінфіну ініціювали благодійну акцію для допомоги учасникам АТО

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 199

Співробітники Міністерства фінансів допомагають учасникам та військовослужбовцям антитерористичної операції, які лікуються у центральному госпіталі Міноборони України.

Наразі триває черговий десятий етап благодійної акції. Всього станом на 31 жовтня 2014 року для українських захисників вдалося зібрати понад 85 тисяч гривень.

Так, зокрема, з 15 по 31 жовтня у колективі Мінфіну було зібрано 5240 грн. На зібрані кошти придбали і передали волонтерам Інні та Володимиру Ткачовим із “Волонтерської сотні” 18 комплектів термобілизни на суму 3640 грн.

У серпні на зібрані кошти змогли купити три апарати зовнішньої фіксації гомілки типу, які застосовуються для лікування поранень ніг, що супроводжуються переламами кісток (на суму 8670,0 грн.). Місяцем раніше, відгукнувшись на пропозицію волонтерів, працівники Мінфіну закупили вітаміни виробництва Київського вітамінного заводу на суму 4830,12 грн. Вітаміни було розподілено відповідно до рекомендацій медиків пораненим бійцям та частково направлено бійцям батальйону “Київ” Національної гвардії України на Донбас.

До слова, керівництво Київського вітамінного заводу, підтримуючи ініціативу працівників Міністерства, надало додатково та на безоплатній основі 600 упаковок вітаміну Ундевіт.

Загалом, за час проведення благодійної акції, окрім фінансової допомоги пораненим, для бійців у зоні АТО закуповували та передавали спальні мішки, каремати, носилки для поранених, камуфляжні костюми тощо.

Оскільки, за інформацією волонтерів, найбільш актуальною проблемою є забезпечення військових теплими речами, співробітники Мінфіну передають захисникам України теплі светри та шкарпетки, в тому числі виготовлені власноруч. Допомагають члени колективу також продуктами харчування, санітарно-гігієнічними виробами тощо.

Діти працівників також не залишилися осторонь і беручи приклад з батьків намагаються підтримати оборонців. Вони надсилають бійцям АТО маленькі подарунки – патріотичні малюнки. Зігріті дитячими серцями, такі малюнки, покладені під бронежилети або у шолом, за словами військових, є найсильнішими оберегами від ворожих куль і осколків.