Представник Служби у Запорізькій області взяв участь у нараді з ветеранами АТО

Дата: 30.03.2018 Переглядів: 105

Головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Тімур Книш 29 березня взяв участь у засіданні ради ветеранів АТО, яка відбулась за участю Голови Запорізької ОДА К. І. Бриля. Одне з головних питань наради – зміцнення обороноздатності та безпеки регіону та  співпраця з громадськими організаціями учасників АТО.

Також обговорювалось традиційно гостре питання надання земельних ділянок учасникам бойових дій. Були узгоджені шляхи взаємодії в цьому питанні між державними структурами, ОТГ та ветеранськими організаціями. Адже захід «Урожай» показав наявність чималої кількості вільних ділянок на місцях, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Окрему увагу було приділено питанням монетизації пільг на проїзд для учасників АТО.

Головний спеціаліст Служби Тимур Книш висвітлив питання необхідності створення Міністерства справ ветеранів України та потреби у створенні єдиної бази учасників АТО, окремі законодавчі, організаційні та технічні нюанси цього питання.

Такі зустрічі в Запоріжжі стали вже давно систематичними. Практичні питання обговорюються доволі відверто і конкретно, маючі на меті реальне вирішення проблем учасників війни.