Представник Служби в Одеській області виступив на засіданні комісії облради

Дата: 27.02.2018 Переглядів: 129

Завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук взяв участь у  черговому засіданні постійної комісії з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією, яке відбулось в Одеській обласній раді.

Представник Служби нагадав депутатам обласної ради, представникам громадськості про шефську допомогу військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби відповідно до Указу Президента України і поінформував, що по Одеській області за органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування закріплено 32 військові частини, з них: ЗС України – 22;  ДПС України – 8; НГ України – 2.

Він наголосив, що деякі керівники не розуміють або не хочуть розуміти, що в країні йде війна, зайняли позицію сторонніх спостерігачів та обмежуються наданням різного роду обіцянок та відписок. І як наслідок, ця робота проводиться мало ефективно, носить епізодичний характер, відсутній системний підхід до вирішення проблемних питань. Підсумовуючи свій виступ, Микола Сторожук запропонував членам комісії прийняти рішення щодо необхідності відпрацювання проекту обласної комплексної програми з надання шефської допомоги військовим частинам, які дислокуються на території Одеської області.

Членами постійної комісії облради було прийнято одноголосне рішення рекомендувати голові Одеської обласної державної адміністрації визначити структурний підрозділ, який в короткі терміни розробить програму, представить її для обговорення та подальшого прийняття на черговій сесії обласної ради.

Керівник сектору Служби, представники збройних сил та правоохоронних органів Одеського гарнізону подякували депутатам за розуміння та підтримку.