Представник Служби у Запорізькій області: ветеранські проблеми вирішуємо спільними зусиллями

Дата: 26.03.2019 Переглядів: 139

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов разом з військовими, що отримали поранення внаслідок бойових дій на сході країни, взяв участь у зустрічі з представниками запорізьких медіа-ресурсів, що була присвячена темі лікування та реабілітації учасників бойових дій.

 

 

Учасники бойових дій розповіли про деякі проблемні питання, з якими найчастіше стикаються при лікуванні наслідків поранень, висказали пропозиції щодо поліпшення реабілітаційних послуг.

Представник Служби поінформував, як виконуються відповідні державні програми з лікування та надання пільг учасникам бойових дій в Запорізькій області. Ознайомив ветеранів зі станом фінансового забезпечення програм, шляхами отримання реабілітаційних послуг. Костянтин Денисов також звернув увагу на можливості державних та місцевих бюджетів, міжнародної допомоги щодо впровадження ефективного повернення фронтовиків до мирного життя. Було відмічено, що прикладом такої співпраці є місцевий реабілітаційний центр при Третій міській лікарні м. Запоріжжя та обласний санаторій «Глорія» на узбережжі Азовського моря.

Присутні на зустрічі визнали, що проблем ще багато. Але з кожним роком держава удосконалює шляхи турботи про своїх захисників. Запозичується найсучасніший міжнародний досвід, будуються нові спеціалізовані структури.