Прес-конференція з приводу безкоштовного медичного обстеження киян та учасників АТО

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 107

Напередодні  проведення в м. Києві акції з безкоштовного медичного обстеження киян та учасників АТО 21 квітня 2017 р. в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція «Національна академія медичних наук України: співпраця науки з громадськістю».

У заході взяли участь представники Національної Академії медичних наук України (НАМН України), Міжнародної діабетичної асоціації України, Всеукраїнської громадської організації “Київське віче”, ГО “Асоціації медиків Революції  Гідності”,  Сектору у м. Києві Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

За словами Президента НАМН України Віталія Цимбалюка НАМН багато робить для допомоги воїнам АТО, з початку війни в 2014 році було організовано консультативні бригади, після цього відкрита академічна база на 500 ліжок, за цей період проведено лікування більше 2 тисяч бійців.

Під час конференції головний спеціаліст Сектору у м. Києві  Олена Шкрабтак акцентувала увагу на тому, що виявлення в учасників АТО проблем зі здоров’ям на ранніх стадіях дозволить спростити лікування та уникнути зайвих витрат, адже негативні наслідки поранень та контузій  з часом посилюються. При цьому,  дуже важливо щоб медичні обстеження бійців, які поклали своє здоров’я при захисті нашої Батьківщини проводилися саме високоспеціалізованими медичними закладами України.

Акція з медичного обстеження  пройшла 22 квітня 2017 р. в Інституті нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова, Інституті травматології та ортопедії, Інституті ядерної медицини та променевої діагностики, Інституті отоларингології  ім. професора А. С. Коломійченко.