При Мінветеранів буде створено окрему групу щодо жіночої реабілітації та психологічної підтримки ветеранок

Дата: 18.06.2019 Переглядів: 66

15 червня відбулася зустріч засновниць платформи «Безпека. Жінки. Мир» з представницями громадського об’єднання «Жіночий ветеранський рух» та волонтеркою й авторкою проєкту “Госпітальєри” Яною Зінкевич у приміщенні «Турбота хаб», що знаходиться на території Михайлівського Золотоверхого собору.

Розповіли про головну ціль та мету створення платформи «Безпека. Жінки. Мир», про те, які кроки плануються зробити задля імплементації гендерної політики, про реформи, якими буде займатись Платформа.

Платформа буде активно співпрацювати з громадськими організаціями, ветеранськими спілками. Представниці ГО «Жіночий ветеранський рух» наголосили на низці важливих, критичних питань.

Зокрема, на спільному обговоренні була піднята тема протидії сексуального насильства під час конфлікту та домашнього насильства.

Також йшлося про те, що велику увагу треба приділити психологічній підтримці жінок-ветеранок. Тому було вирішено у рамках робочої групи по психосоціальній адаптації при Міністерстві у справах ветеранів України створити окрему групу з питань жіночої реабілітації та психологічної підтримки.

«Окрему увагу приділили інформаційним компаніям з формування позитивного образу ветерана і ветеранки, програмам національно-патріотичного виховання та інформаційній політиці загалом», – наголосила очільниця Мінветеранів Ірина Фріз та подякувала усім присутнім за плідну зустріч.

У результаті заходу сторони домовились обговорити всі деталі по створенню відповідної групи під час особистої зустрічі 20 червня представниць «Жіночого ветеранського руху» із Міністром у справах ветеранів.

За інформацією Мінветеранів