РІЗДВО – ДЛЯ ВСІХ: свято для родин учасників АТО

Дата: 11.01.2016 Переглядів: 216

РІЗДВО – ДЛЯ ВСІХ!  це гасло було обрано символом низки благодійних різдвяних заходів Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації в інтересах найбільш вразливих категорій населення. І вже 8 січня у великому залі Центру відбулося традиційне Різдвяне свято. Цього року його головними гостями стали сім’ї з дітьми учасників антитерористичної операції.

Навколо прикрашеної красуні-ялинки разом зі своїми родинами зібралися учасники АТО з усіх куточків Бородянського району: селищ Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Бабинці, сіл Жовтневе, Новий Корогод, Загальці, Дружня і самої Бородянки. Щоб розділити різдвяну радість до них приєдналося чимало інших дітей із батьками.

rizdvo4З душевними словами «Христос народився!» до присутніх звернувся отець Віктор Талько, настоятель Свято-Михайлівського храму, який нагадав, що вже більше 2000 років людство живе і святкує Різдво Христове, прославляючи Божу Матір, яка дала світові Сина, покликаного прийти на землю, щоб люди могли спілкуватися з Богом. «Хай же ця радість буде безкінечною і осяє кожну родину, зміцнить нашу віру в добро, сімейні цінності і традиції та допоможе здолати будь-які випробування!» – завершив він своє привітання.

rizdvo10А вслід за цим почалося святкове дійство за участю дорослих  і маленьких акторів, які славили Христа у віршах і піснях своїми янгольськими голосами. «Сьогодні ми всі палко молимося за збереження життя захисників України, за мир на нашій рідній землі,» – щиро дзвеніли в залі дитячі голоси.

«Ми сердечно вітаємо кожну родину зі Святом! Сьогодні в нашому залі особливі гості, заради яких ми об’єднали зусилля багатьох небайдужих. Це ви – учасники АТО, які самовідданим служінням подарували нам можливість радіти сьогодні. Це ви – родини учасників АТО, які своїм терпінням та любов’ю підтримуєте воїнів, які вже сьогодні стали символом нашого покоління. Заради вас наш колектив невтомно працював, щоб це дійство стало для вас справжнім святом,» – сказала у своєму вітальному слові директор Бородянського Центру СПР Людмила БОЙКО.

РІЗДВО – ДЛЯ ВСІХ! Щоб прагнення перетворилося у реальні благодійні справи наполегливо працює у ці січневі дні колектив Бородянського Центру СПР, залучаючи як перевірених часом так і нових партнерів.