Робочий семінар фахівців протезування (ортезування)

Дата: 30.08.2016 Переглядів: 181

29 серпня в Одесі з метою вирішення організаційних питань, що виникають в роботі по забезпеченню окремих категорій населення, в т.ч. і учасників АТО, технічними та іншими засобами реабілітації, Департаментом соціального захисту інвалідів Мінсоцполітики проведено робочий семінар для фахівців міських та районних управлінь праці та соціального захисту населення Одеської, Миколаївської та Херсонської обласних державних адміністрацій.

На семінар також були залученні представники Сектору в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Центру допомоги учасникам АТО, голови ветеранських організацій АТО.

На прохання  завідувача Сектору в Одеській області Миколи Сторожука присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих в Іловайському котлі військовослужбовців.

В ході роботи семінару свої вироби презентували представники протезно-ортопедичних підприємств Полтави, Львова, Києва, Миколаєва, Одеси.

Завідувач Сектору в Одеській області також розповів присутнім про розробленні Службою дорожні карти щодо протезування (ортезування) учасників АТО виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні та надав контактні телефони відповідних фахівців.