Служба і Трастовий фонд НАТО: другий раунд переговорів

Дата: 27.02.2015 Переглядів: 537

26 лютого 2015 року відбувся другий раунд переговорів Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка зі старшим технічним спеціалістом NSPA Агенції НАТО з підтримки (Трастовий фонд НАТО) Фредеріком Пежо.

З боку НАТО у зустрічі взяв участь керівник проекту NSPA в Україні Василь Литвинчук.

До складу делегації Служби також входили: відповідальний за психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію Костянтин Кукушкін, відповідальні за міжнародні зв’язки Юрій Першуков та Олег Савчук.

У порядку денному зустрічі було розглянуто два основних блоки питань щодо надання допомоги учасникам антитерористичної операції. Під час розгляду першого блоку представник НАТО пан Ф. Пежо підсумував результати дискусії, яка відбулась 24 лютого. Було підтверджено необхідність підготовки та проведення спільного пілотного проекту у протезуванні постраждалих українських бійців за кордоном.

У другому блоці було розглянуто комплекс питань щодо сприяння з боку НАТО в наданні психологічної реабілітації учасникам АТО.

Обидві сторони вважають за необхідне розробити спільний комплекс заходів, що включає проведення курсів та семінарів для підвищення рівня навчання практичних психологів для якісного проведення психологічної реабілітації учасників АТО.

З метою організації довгострокової спільної роботи Голова Служби Артур Дерев’янко та представник Трастового фонду НАТО пан Фредерік Пежо домовились підготувати проект Меморандуму про співпрацю між Службою та відповідною структурою НАТО.

S7300145