Служба організовує навчально-методичні заняття для громадських об’єднань ветеранів

Дата: 11.12.2018 Переглядів: 132

За результатами проведення конкурсних відборів програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з державного бюджету у 2018-2019 роках, Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Служба) 18.12.2018 з 10.00 до 13.00 заплановано проведення навчально-методичного заняття.

На вищезазначеному заході буде здійснено аналіз проведених конкурсних відборів, розглянуті типові помилки, які допускають громадські об’єднання при складанні конкурсних пропозицій та надані методичні рекомендації для їх написання.

Зазначене заняття буде проведено Службою у приміщенні Ветеран Хабу за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 42, м. Київ, будівля Національної суспільної телекомпанії України, 20 поверх.

У зв’язку з оголошенням найближчим часом додаткового конкурсного відбору програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з державного бюджету у 2019 році, запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у згаданому вище занятті, про що просимо повідомити на електронну адресу: dsiv@ukr.net.