Служба привітала поранених бійців АТО з Новим роком

Дата: 30.12.2014 Переглядів: 211

​Напередодні Новорічно-Різдвяних свят працівники Служби не могли не навідатися до Головного військового клінічного госпіталю, в якому за останні місяці пройшли лікування сотні бійців – учасників антитерористичної операції на Донбасі. Чимало їх зцілюють бойові поранення чи проходять процес підготовки до протезування і сьогодні.

Після спілкування із заступником начальника госпіталю полковником Геннадієм Перовим, представники Служби, разом з медперсоналом, відвідали декілька профільних відділень, в яких лікуються ветерани АТО. Особливу увагу приділяли важкопораненим бійцям, які наразі прикуті до ліжок. У гостей і пацієнтів військового госпіталю була чудова нагода поспілкуватися на різні теми. Зокрема, держслужбовці дізнавалися про фізичний та психологічний стан бійців, цікавилися їхніми нагальними потребами, з’ясовували, у вирішенні яких соціальних проблем необхідна допомога Служби.

Кожна зустріч у палатах, де були присутні і рідні бійців та волонтери, відбувалася у задушевній атмосфері і закінчувалася врученням святкових новорічних подарунків «від Діда Мороза» та Збірника нормативно-правових та інформаційних матеріалів на допомогу учасникам антитерористичної операції, який обов’язково згодиться кожному під час вирішення питань щодо отримання статусу учасника АТО. Потискуючи міцні руки героїв, представники Служби, від імені Голови Служби, щиро вітали всіх з Новим роком, бажали бійцям якнайшвидше поправляти своє здоров’я, почуватися щасливими у родинному колі. А ще – в наступному році досягти миру і єднання в нашій Українській державі.