Служба співпрацює з волонтерами

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 140

Свідченням такої співпраці може бути робоча нарада представників різних волонтерських організацій та керівництва Служби, яка відбулася 21 жовтня під головуванням Голови центрального органу виконавчої влади Артура Дерев’янка.

Учасники цієї зустрічі-наради мали чудову нагоду особисто познайомитися, обмінятися контактами та обговорити плани спільної дії на перспективу. Всі поділилися власним баченням та розумінням багатьох проблем, які постали сьогодні перед державою та громадянським суспільством. Без поєднання зусиль і можливостей вирішувати їх було б набагато важче.

Загалом, питання, які обговорювалися протягом двох годин представниками влади та лідерами волонтерських організацій стосувалися координації дій та налагодження механізму взаємодії для надання практичної допомоги учасникам антитерористичної операції на сході країни.

Особлива увага приділялася тим патріотам-«атошникам», які отримали важкі поранення, потребують протезування, а отже без сторонньої допомоги обійтися не в змозі. Піднімалися також питання надання статусу учасника бойових дій самим волонтерам, які брали участь в проведенні АТО, а окремі отримали поранення та заплатили життям.

Підводячи підсумок зустрічі, Голова Служби Артур Дерев’янко щиро подякував всім волонтерам за проведену роботу та змістовні пропозиції, які вони висловлювали під час зустрічі. А ще попросив надати більше інформації про склад та поточну діяльність волонтерських організацій, які вони представляють. Подібні зустрічі варто проводити як мінімум два рази на місяць.