Триває міжнародне співробітництво Служби

Дата: 20.08.2015 Переглядів: 93

imagesУ рамках розвитку міжнародного співробітництва Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції ініціює встановлення нових контактів та запровадження перспективних проектів, які мають на меті вирішення ключових проблем учасників АТО.

17 серпня у приміщенні Служби відбулась перша зустріч Голови відомства Артура Дерев’янко з Директором Швейцарського бюро співробітництва в Києві Гуідо Бельтрані та його Старшим радником Крістіан Діслер.

Головна увага була приділена перспективним проектам в рамках нової Стратегії швейцарського співробітництва з Україною на 2015-2018 роки. Сторони обмінялись актуальною інформацією щодо напрямів діяльності обох відомств та намітили подальші спільні кроки.

Довідково: у 1997 році в складі Посольства Швейцарії в Україні створено Швейцарське бюро співробітництва в Києві для координації та підтримки програм в Україні.

18 серпня у Міністерстві оборони України відбулась зустріч Керівного комітету з питань реалізації Трастового фонду НАТО-Україна зі створення системи зміни військової кар’єри на професійну цивільну. Делегації очолювали заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов та Директор Управління політичних справ та безпекової політики Директорату НАТО з інтеграції, партнерства та співробітництва доктором Альберто Бін. В ході переговорів були визначені цілі та шляхи реалізації Програми Трастового фонду, а також затверджено план подальших дій до кінця 2015 року і загальні перспективні завдання на весь період Програми до 2018 року.

У свою чергу Артур Дерев’янко виступив з ініціативою Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції щодо запровадження пілотного проекту з професійної адаптації поранених військовослужбовців та членів сімей загиблих учасників АТО.

Було наголошено, що завдяки допомозі національних громадських і бізнесових ініціатив та підтримки цього проекту Трастовим фондом, можливо у короткостроковій перспективі забезпечити реінтеграцію поранених військовослужбовців та членів сімей загиблих учасників АТО до мирного життя шляхом професійного навчання та врешті – отримання ними робочих місць.