ЦСПР м. Коростень інформує учасників АТО

Дата: 15.11.2016 Переглядів: 85

7b1-bgfnlemМинулого тижня  у приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації м. Коростень,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбулася чергова зустріч учасників АТО групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» та її керівником соціальним педагогом Вікторією Обиход.

Обговорювались питання призначення дострокової пенсії для військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, а також тими, хто стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих при захисті Батьківщини. 18 жовтня 2016 року Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції».

На повістці дня також стояло питання вступу до громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», що працює з метою об’єднання громадян у справі соціального захисту учасників АТО.

_3vrnnzcj_y

Спільними зусиллями захисники зібрали необхідні речі для своїх побратимів (аптечку, наколінники, теплі речі, антипростудні препарати), наразі готуємось відправити посилку.

Протягом зустрічі працівники Центру ознайомили присутніх воїнів з «Пам’яткою учасникам АТО», в якій міститься інформація щодо прав, пільг, соціальних гарантій, а також надання рекомендацій про порядок дій в певних ситуаціях. Така Пам’ятка користується неабияким попитом серед учасників АТО та під час кожного заняття використовується соціальним педагогом з метою інформування.

Центр запрошує всіх учасників АТО відвідати групу само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», учасники якої збираються кожної неділі о 13:00, тел. (04142)2-23-66.

Передає фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук