ЦСПР м. Коростень підтримує програму “Соціальна картка учасників АТО”

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 210

Спеціалістами Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, що працює у сфері управління Служби, розроблено ряд програм та проектів, направлених на надання інформаційної, навчально-просвітницької, юридичної, психологічної, соціальної допомоги учасникам АТО.

Центр підтримує програму соціального  захисту учасників АТО, яка була створена за ініціативи Всеукраїнського  об’єднання учасників АТО «Українці разом!», під назвою «Соціальна картка учасників АТО». Спеціалісти Центру інформують про дану програму учасників АТО, розповсюджують буклети  про умови програми та сприяють реєстрації учасників АТО в Центрі тим, хто не має доступу до Інтернету чи не має можливості зареєструватись самостійно.

На сьогодні – це єдина Всеукраїнська соціально-правова програма для учасників бойових дій, яка здійснюється за підтримки Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби України та соціально-відповідального бізнесу. До цієї програми приєднуються як представники громадських організацій, спілок,  так і представники приватного бізнесу, серед яких  торгівельні мережі “Фокстрот”, “Фуршет”, “Віталюкс” та ін. Ця програма дозволяє кожному власнику отримувати безкоштовну правову підтримку та юридичну консультацію,  психологічну підтримку, знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах, освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх сімей тощо.

За словами Руслана Руденка, голови правління Всеукраїнської організації учасників АТО «Українці разом!», у  2017 році планується забезпечити ще 100 тис. учасників бойових дій такими картками. На даний час видано вже майже 60 тис. соціальних карток.

У  Центрі звертають увагу учасників АТО на  можливість скористатися послугами спеціалістів Центру щодо реєстрації на сайті Всеукраїнського ГО «Українці разом!» для  отримання соціальної картки.

Центр знаходиться за адресою: Пролетарська, 3, Центр соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень.

Інформує спеціаліст ЦСПР Віра Гис