ЦСПР м. Коростень: інформаційний проект «Соціальний захист майбутніх матерів»

Дата: 04.04.2018 Переглядів: 117

Кожної середи, на протязі багатьох років, фахівець Центру соціально-психологічної реабілітації населення у місті Коростені (що працює у сфері  управління Державної служби ветеранів війни та учасників АТО) проводить заняття у жіночій консультації з жінками, які чекають народження дитини.

Проект називається «Соціальний захист майбутніх матерів».  Метою проекту є підвищення рівня обізнаності населення, зокрема майбутніх матерів, серед яких є і дружини учасників АТО, волонтерів щодо прав та пільг вагітних жінок та матерів.

На семінарі спеціаліст Центру надає інформацію щодо прав вагітних жінок. Фахівець окреслює коло соціальних зв’язків жінки, яка має новонароджену дитину, виділяє осіб та соціальні інституції, які можуть  допомогти їй у вирішенні соціальних проблем. Розповідає, як оформити документи для отримання передбачених законом виплат.

Даний інформаційний проект є досить актуальним, тому що він допомагає підвищити рівень   обізнаності щодо оформлення та отримання всіх виплат, пов’язаних з вагітністю та новонародженим малюком, також  знизити наслідки стресу жінок, пов’язані з недостатньою інформацією щодо соціального захисту.

Про проект повідомляє фахівець зі  зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук