ЦСПР м. Коростень сприяє працевлаштуванню учасників АТО

Дата: 13.02.2018 Переглядів: 127

У Центрі соціально-психологічної реабілітації населення в місті Коростені, що належить до сфери управління Служби, 11 лютого 2018 року відбулась інформаційна зустріч учасників антитерористичної операції групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», керівника групи, психолога Центру Вікторії Обиход та волонтерів з директором  місцевого Центру зайнятості населення.

Під час зустрічі директор Центру зайнятості Наталія Харакоз надала інформацію щодо працевлаштування учасників АТО і отримання допомоги по безробіттю. Вона розказала, що якщо хлопці офіційно працювали на роботі та проходили військову службу (крім строкової служби),  і якщо служба зайнятості не може їх працевлаштувати протягом місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, то вони можуть отримати допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Учасники АТО прослухали інформацію про вільні вакансії та курси підвищення кваліфікації. Також вони дізнались, що  матимуть змогу пройти навчання та отримати водійські права категорії С в ТОВ «Технічний ліцей».

Про зустріч інформує фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук