У Херсонській облраді обговорили питання допомоги учасникам АТО

Дата: 04.04.2018 Переглядів: 106

У Херсонській обласній раді відбулось засідання робочої депутатської групи з вирішення питань підтримки   учасників АТО та їх родин.

Про це інформує  головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Юрій Любченко.

Як повідомляє представник Служби,  під час засідання були обговорені деякі важливі питання, зокрема,  заслуховування комунального закладу «Оберіг» щодо ситуації в сім’ях загиблих захисників України, виділення коштів на облаштування могил учасників АТО та інші.

Також на засіданні було запропоновано  розглянути та ухвалити  проект про надання статусу учасників бойових дій бійцям добровольчих батальйонів, щоб вони мали можливість на обласному рівні отримувати пільги. За основу вирішили  взяти   для вивчення аналогічний проект Дніпропетровської обласної ради, де депутати його вже прийняли.

– Потрібно віддати належне тим, хто у 2014 році перший взяв в руки зброю щоби зупинити російську військову експансію ціною власного життя та здоров’я, – відмітили присутні.