У Іванківському ЦСПР дітям учасників АТО створюють «яскраво кольоровий настрій»

Дата: 02.02.2018 Переглядів: 76

Одним із важливих напрямків діяльності Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, шо належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, є робота із членами сімей учасників АТО, вимушено переміщених осіб і населення, що постраждало внаслідок аварії на ЧАЕС.

Велику увагу тут приділяють підростаючому поколінню загалом і, особливо, дітям цільової категорії центру. Для них Іванківський центр СПР пропонує широкий спектр занять та гуртків на любий смак. Це гуртки комп’ютерної грамотності, уроки англійської мови, заняття з психологом, християнські уроки, шахово-шашковий клуб, зала ігрової терапії, творчі заняття з елементами арт-терапевтичних технік.

Всі діти люблять і потребують уваги дорослих, це нормально так і повинно бути, але ще більше її потребують  діти, сім’ї яких пережили біду чи перебували довгий час у стресовій напруженій обстановці. Наприклад, на групових заняттях «Мистецтво в нас» діти мають можливість розвинути, виявити свій творчий потенціал, а іноді і позбавитися від страхів чи накопичених поганих емоцій. Відпочиваючи від напруженого шкільного дня, намалювати свої відчуття, настрій чи виготовити щось власноруч. Наприклад,  вітальні листівки. Як результат – позитивні думки, і листівки – у квітках, яскраві, різнокольорові, як настрій дітей.