У Коростенському ЦСПР підвищують правову культуру працівників

Дата: 01.02.2018 Переглядів: 68

31 січня у Центрі соціально-психологічної реабілітації  населення у м. Коростені, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО,  було проведено заняття з вивчення правових засад  законодавства щодо запобігання корупції.  

Заняття проводилось юрисконсультом Центру  Ганною Конорчук із  співробітниками установи. Метою даного заняття було вивчення норм законодавства для недопущення вчинення дій під час виконання службових повноважень, які б можна було кваліфікувати як корупційні.

Під час лекції було розкрито термінологічні аспекти інституту корупції, її походження та види. Виявлені та зазначені найбільш корумповані області збагачення в суспільстві.  При активній участі працівників Центру вивчені основні чинники-збудники корупційних схем та запропоновано шляхи їх подолання.

Цікавим та актуальним було і практичне обговорення іноземного досвіду подолання корупції в таких країнах,  як Швеція, Нідерланди, Австралія.

Слухачам було роз’яснено основні види корупційних порушень, порядок дій при наданні пропозиції щодо неправомірної вигоди та юридична відповідальність за вчинення корупційних злочинів.

Необхідність підняття правової культури загалом і, особливо, антикорупційного законодавства  стало висновком після вивчення безпосередньо норм  Закону України «Про запобігання корупції».

Про це повідомляє фахівець зі зв’язків  з громадськістю та пресою  Любов Паламарчук